+371 20 444 343

info@tecnopol.lv

Oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs

Hidroizolācija un hidroizolācijas sistēmās

Siltumizolācijas un Grīdas segumu sistēmas

Galvenā SISTĒMAS HIDROIZOLĀCIJAS SISTĒMAS Uzglabāšanas tvertnes un ūdens cisternas

Uzglabāšanas tvertnes un ūdens cisternas

Gan laika, gan lietošanas rezultātā uzglabāšanas tvertnēs un ūdens cisternās var rasties noplūdes, jo īpaši tādēļ ka šuvju vietas pakļautas lielākai korozījai. TECNOCOAT elastīgās sistēmas ļauj nodrošināt iekšējo hidroizolāciju neatkarīgi no apstrādājamā pamata vai arī uzglabājamā šķidruma(Katrā gadījumā pārbaudiet saderību).

Turklāt TECNOCOAT ir drošības sertifikāts saskarsmei ar pārtikas produktiem un dzeramo ūdeni, un ETA sertifikāts, kurš garantē 25 gadu aktīvu lietošanu 2mm biezam pārklājumam.

Uzglabāšanas tvertņu celtniecība vai renovācija

depósito de agua

TECNOCOAT membrānas uzklāšana nodrošina ideālu hidroizolāciju un aizsardzību uzglabāšanas tvertnēm gan metāla, gan akmens, kuras paredzētas prektiski visiem mērķiem(irigācija vai dzeramais ūdens, alkahols, ķīmiskie produkti, pārtikas uzglabāšana utt.).

 

1. TVERTNES ATBALSTS

Sākotnēji jāsagatavo virsma.

2. GRUNTS

Pirmais pārklājuma slānis ir grunts, lai nodrošinātu maksimālu saķeri ar virsmu.

3. HIDROIZOLĀCIJAS MEMBRĀNA

TECNOCOAT membrānu jāuzklāj tieši uz grunts. Nav nepieciešamība papildus apdares kārtās, jo TECNOCOAT ir sertifikāts drošai saskarei ar dzeramo ūdeni un alkaholu.

 

impermeabilización de depositos con poliurea 1impermeabilización de depositos con poliurea 2impermeabilización de depositos con poliurea 3impermeabilización de depositos con poliurea 4