+371 20 444 343

info@tecnopol.lv

Oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs

Hidroizolācija un hidroizolācijas sistēmās

Siltumizolācijas un Grīdas segumu sistēmas

TECNOCOAT sistēma

sistema poliurea

1 Pamats | 2 PRIMER | 3 TECNOCOAT poliuretāns | 4 TECNOTOP aizsargslānis

 

Kas ir TECNOCOAT 100% tīrais poliuretāns?

TECNOCOAT produkti ir augstas kvalitātes ūdensnecaurlaidīgu membrānu klāsts, kuras ražo, to šķidrās komponentes pakļaujot augstai temperatūrai un spiedienam. Membrānu lieliskās mehāniskās īpašības ir padarījušas tās par vienu no visplašāk, celtniecības darbos, izmantotajām membrānām, priekš īpašu tehnisko specifikāciju vajadzībām.

TECNOCOAT ir virkne produktu, kas paredzēti hidroizolācijai un aizsardzībai kopumā.

TECNOCOAT līnijā mēs īpaši izceļam TECNOCOAT P-2049,izsmidzināmu divkomponentu tīru poliuretānu, kurš veido 100% nepārtrauktu, ūdensnecaurlaidīgu, bezšuvju un viendabīgu membrānu ar pilnīgu virsmas saķeri, videi neitīgu un arpapildus priekšrocību, izžūst 5 sekundēs.

Pateicoties augstam saķeres līmenim ar lielāko daļu virsmu, TECNOCOAT produkti nodrošina drošu un ilgstošu saķeri ar virsmu veidojot pretrūsas un pretkorozijas apdari, kuru var padarīt neslīdošu un kura ir pieejama dažādās krāsās.

TECNOCOAT segumi ir ārkārtīgi izturīgi, noturīgi pret ķīmiskiem produktiem, un nodrošina lieliskus un ilgstošus rezultātus visos laika apstākļos. 

TECNOCOAT P-2049 ir piemērojams daudzām un dažādām virsmām, viss biežāk izmantotās un tādēļ ieteicamākās ir poliuretāna putas, stiklašķiedra, koksne, keramika, metāls, betons utt.

Poliurea 1poliurea 2poliurea 3

Divkomponentu aromātiska, bieza un elastīga poliuretāna membrāna, kura tiek izmantota hidroizolācijai un veido viendabīgu bezšuvju pārklājumu, kurš veido pilnīgu saķeri ar pārklājamo virsmu. Lipšanas punkts ir pēc 4 sekundēm un izmantot virsmu satiksmei var mazāk kā pēc 3 stundām.

TECNOCOAT P-2049 membrāna ir sertificēta ar ETE 11/0357, kura apliecina garantiju 25 gadi minimālajam kārtas biezumam 1,4 mm.

Poliureabet... kas ir poliuretāns?

Molekulārās struktūras ziņā PURE POLYUREA membrānu iegūst, sajaucot divas reaktīvās sastāvdaļas: izocianātu grupu un amīnus. Amīnu reakcija ar izocianātu grupu izraisa urīnvielas savienojuma veidošanos. Poliuretāna membrānas var formulēt kā hibrīdus, kombinējot abus iepriekšminētos komponentus kā poliolu maisījumu. Ja ir tikai poliolu saites, reakcijas rezultāts ir poliuretāns.

 

TECNOCOAT P-2049 pielietojums

TECNOCOAT P-2049ir piemērojams daudzām un dažādām virsmām, viss biežāk izmantotās un tādēļ ieteicamākās ir poliuretāna putas, stiklašķiedra, koksne, keramika, metāls, betons utt.

 • Pārklājums, kurš atdala iekšējos un ārējos slāņus, un tas ir ļoti noderīgi caurulēm ūdens, ķīmisko vielu, maisījumu, gāzes utt. uzglabāšanai un transportam.
 • Peldbaseinu, rezervuāru vai uzglabāšanas tvertņu hidroizolācijai būvniecībā. Īpaši paredzēts efektīvai dārzu, ainavu segumu(VYDRO) un citu āra konstrukciju hidroizolācijai.
 • Virsmas kuras pakļautas mehāniskai slodzei, kurām jābūt ūdensizturīgām, kā plakaniem vai slīpiem jumtiem vai iekšpagalmiem.Vēl arī labi sevi parāda kā pretkorozijas līdzeklis metāla apstrādes gadījumā piemēram, virs poliuretāna putu slāņa, aizsardzībai ārpus telpām, vai fibro-cementa arējam apšuvumam.
 • Publiskām virsmām kuras pakļautas lielai slodzei, piemēram, tirdzniecības objektos, autostāvvietās un rūpnieciskajās noliktavās ar nepieciešamību pēc ļoti izturīga, ūdensnecaurlaidīga un vienlaikus antistatiska seguma.
 • Lai novērstu noplūdes konteineros, kuros uzglabājās ķīmiskas vai kodīgas vielas, novēršot noplūdes, kuras kaitētu videi vai apdraudētu cilvēkus.
 • Kā ietves segumu tīrās telpās vai nozarēs, kur nepieciešams viendabīgs bezšuvju pārklājums, bakterioloģiski stabils un izturīgs pret nodilumu, kā arī dažādām kodīgām vielām.
 • Kā necaurlaidīgu apdari elektriskajām kastēm vai skapjiem, kuriem ir nepieciešama antistatiska apdare, kura netraucē komponentiem. Ļoti ieteicams lai izvairītos no elektrostatisko lādiņu uzkrāšanās sprāgstvielu glabātuvēs, liftos, slimnīcu operāciju zālēs un vietās kurās nevajadzētu uzkrāties elektrostatiskajiem lādiņiem.
 • Visu veidu objektos kuri saistīti ar ūdeni: atpūtas vietās, zivju audzētavās un akvārijos, nodrošinot drošu un ilgstošu hidroizolāciju.
 • Lai aizsargātu iekštelpu pārklājumus, kuri paredzēti transportlīdzekļiem, mikroautobusiem, kravas automašīnām, no vides kaitīgās ietekmes. Kā arī ilgtermiņa aizsardzībai lai ilgstoši lietotu.

 

 

TECNOCOAT P-2049 uzklāšana

1. Pamats

Pamatnei jābūt viendabīgai un tai jābūt stiepes izturībai 20 ~ 25N/mm2 (HA-20 ~ HA-25), jo mūsu membrānām ir saķeres stiprums līdz 1.85 N/mm2. Ja neesat pārliecināts par stiprību, jums jāpārbauda pamatne, un ja iespējams jāveic testus, lai noteiktu stiepes izturību.


2. Pamatnes sagatavošana

BETONA PAMATNE

Ja pamatnē ir nekvalitatīvs(nestabils) slānis vai nelīdzena virsma, tas ir jāsagatavo mehāniski attīrot(frēzēšana, slīpēšana, ar gaisa strūklu).

Ja ir kādas plaisas vai nelieli caurumi, tie jāaizpilda vai jāaiztaisa ar atbilstošu pildījumu, var izmantot mūsu PRIMER EP-1020 produktu, kurš ir ļoti stingrs un ātri žūst.

Specifiskas vietas tādas kā konstrukciju savienojuma vietas un perimetra apmales arī ir atbilstoši jāsagatavo aizpildot ar  MASTIC PU mastiku un/vai TECNOBAND 100 (jautāt mūsu tehniskajam departamentam). Kad visi pamatnes sagatavošanas darbi ir pabeigti un pamatne ir sagatavota apstrādei, nepieciešams iztīrīt darba laukumu, jānotīra netīrumi un vaļīgas daļiņas.

METĀLA PAMATNES

Virsma jāattīra izmantojot mūsu DESMOSOLVENT šķīdinātāju, lai nodrošinātu ātru iztvaikošanu un žūšanu. Vietās kur ir šuves vai saskarās virsmas, mehāniskie jumta elementi, mēs iesakām izmantot TECNOBAND 100 un/vai MASTICA PU mastika absorbēs mehāniskās slodzes ko var veidot šāda veida jumts(jautāt mūsu tehniskajam departamentam).

Lūdzu sazinieties ar mūsu tehnisko departamentu ja jums ir jautāju par cietiem pamatnes veidiem (fibro-cements, koks, asfalts, ...).

3. Gruntēšana

Jums vajadzētu uzklāt vienu no mūsu gruntīm(skatīt tabulu A) lai palielinātu saķeri ar virsmu un panāktu korektu virsmas apdari. To var uzklāt ar otu, rulli vai augstspiediena izsmidzinātāju.

Betona virsmu gadījumā pēc liešanas betonam vajadzētu nogaidīt 28 dienu ilgu žūšanas procesu. Jums arī jāpārbauda vai mitruma līmenis pamatnē nepārsniedz maksimālo pieļaujamo līmeni produktam.

 

Virsmas

PRIMER

PUc-1050

PRIMER

PU-1050

PRIMER

EPw-1070

Porains: betons X X  
Neporains: matāls, keramika, plāksnes, asfalts...     X

 

ŽŪŠANA

Lai pārbaudītu vai grunts ir izžūvusi pieskatieties tai ar pirkstu galiem. Izžūšanas laiks svārstās no 1 līdz 6 stundām atkarībā no izmantotās grunts, apkārtējās temperatūras un pamatnes temperatūras.

Grunts zaudē savas īpašības 24 stundu laikā pēc tās uzklāšanas, tas nozīmē, ka ja ir pagājis ilgāks laiks pamatne būs jāpārkrāso. Jāpārkrāso arī tad ja ir bijis lietus.

4. Tecnocoat P-2049 hidroizolācijas membrāna

TECNOCOAT P-2049 līdzeni uzklāt ar augstspiediena izsmidzinātāju(Reactor E-XP2), kurš var sajukt abus komponentus ar spiedienu 2.700 psi pie 75ºC.

ŽĀVĒŠANA

 • Žūšanas punkts: 2 ~15 sekundes
 • Var būt gājēju kustība: 3 minūtes
 • Var notikt riteņbraucēju kustība: 12 stundas
 • Maksimālais laiks starp kārtām: 48 stundas*

* Ja jūs vēlaties uzklāt nākamo TECNOCOAT P-2049 kārtu un ir pagājušas vairāk kā 48 stundas pēc pirmās TECNOCOAT P-2049 kārtas uzklāšanas, pamatne ir jānoslīpē un jānotīra, tad uzklājiet PRIMER epw-1070 kārtu.

5. Augšējais slānis(pēc izvēles)

Pēc tam kad TECNOCOAT P-2049 membrāna ir uzklāta, jāuzklāj aizsargslānis TECNOTOP alifātiskie poliuretāna sveķi  (skatīt tabulu b), uzklāšana jāveic 24 ~ 48 stundās, lai nodrošinātu nepieciešamās krāsas stabilitāti, ja nav papildus aizsardzības. TECNOTOP labi noder arī virsmām ar smago transportlīdzekļu satiksmi un tas ir vajadzīgi neslīdošām virsmām kā peldbaseinu hidroizolācijai, akvārijiem, ūdens tvertnēm utt.

PIELIETOJUMS TECNOTOP 2C TECNOTOP 2CP
Jumti, plaši laukumi, industriālās grīdas x  
Peldbaseini, akvāriji, dīķi, strūklakas, ...   x

Kādi sertifikāti ir TECNOCOAT P-2049?

eota 25 years ETA Certificate
EUROPEAN TECHNICAL APPROVAL 
“European Technical Approval” ir labvēlīgs tehniskais novērtējums produkta piemērotībai paredzētajai lietošanai, pamatojoties uz to būvdarbu pamatprasību izpildi, kurām jāizmanto produkts. TECNOCOAT ir ETA sertifikāts.
tecnalia UNE-EN 1504-2
Produkti un sistēmas, betona konstrukciju aizsardzībai un remontam, kuri atbilst Eiropas standartiem.
contacto agua potable

Sertifikāts kurš apstiprina pielietojumu saskarsmē ar DZERAMO ŪDENI. 
Applus sertifikāts priekš TECNOCOAT P-2049 apliecina, ka pamatojoties uz analīzes parametriem materiāls atbilst prasībām, kuras noteiktas ar Royal Decree 140/2003.

Tas arī apliecina, ka produktam nav ķīmiskas reakcijas ja hlora līmenis ir 20 ppm, un tapēc tas atbilst parametriem, kuri noteikti Royal Decree 140/2003 prasībās.

Serifikāts kurš apliecina pielietojumu saskarsmē ar ēdienu: ETHANOL
TECNOCOAT P-2049 membrāna ir Applus izdots sertifikāts, kas apliecina, ka apmaiņa ar ETHANOL ir zemāka par kopējo apmaiņas robežu, kas noteikta Regulā ES Nr 10/2011.

Līdz ar to TECNOCOAT P-2049 ir efektīvs pārklājums, kas piemērots apdarei un hidroizolācijai vīna, alus un dzērienu konteineriem.

 

 

More FAQS

What type of product is pure polyurea Tecnocoat P-2049?

A two component projectable membrane, completely impermeable and solid. Also, it protects against corrosion and wear from external agents.


Where can I apply Tecnocoat P-2049?

On any type of flat or inclinedsurface with a prior conditioning to the support. Since it is a projectable continuous membrane, it provides the versatility of being adaptable to any irregular surface.


How should I apply Tecnocoat P-2049?

Tecnocoat P-2049 is applied by means specific projection equipment, GRACO REACTOR E-XP2, with a control system for temperature and pressure for the products, which avoids possible mix errors in the composition of the components.


Can I apply Tecnocoat P-2049 to paving or an existing roof?

Yes, simply keep in mind the preparation of the surface, cleaning them of dust, oils or grease, or of possible voids which will need filling. The ideal application surface would be a completely continuous support and with a minimal and regular roughness.


Are joints or seams needed?

Tecnocoat P-2049 does not have joints since the application is direct to the support, to perimeter parapets, and to singular points as there are sewer pipes, corners or finished work. Being a completely adherent membrane, it does not create interior air bags and, therefore, it has a very high superficial resistance.

It is perfectly applicable on existing joints of up to 10 mm. of width.


What colors are available for Tecnocoat P-2049?

It appears in a variety of colors as there is gray, dark gray, black, green and red. Although if it is preferred it is possible to apply a specific aliphatic finish with a wide scale of RAL colors.


How long does Tecnocoat P-2049 take to dry?

Tecnocoat P-2049, is stable and dry in seconds, it can be transited, guaranteeing the properties of the waterproofing, in an approximate period of 3 hours.


What happens in case of leakage?

Failure of Tecnocoat P-2049 is scarce, although in case of moisture leakage due to a mistake in the application of the waterproofing, breakage after application, or repair of some existing element, as it is a completely adherent membrane, so the origin of the water coincides with the area of the leak, the location of this point is direct and therefore, it diminishes or limits to a minimum the work necessary for repair.


When can I apply Tecnocoat P-2049?

The support should be at least 4ºC and above the dew point to reduce the risk of condensation.


What other elements besided roofing can I waterproof or protect?

Tecnocoat P-2049 can waterproof concretewalls, deposits, cisterns or swimming pools. As well as any element needing waterproofing or protection from corrosive agents.


Is the application of Tecnocoat P-2049 rapid?

Yes, performance is the most rapid in the market comopated to similar waterproofing membranes. It is possible to apply, in good conditions of support and climatology, up to 200 m2 of work per day.


What resistance does it have?

It is a product with a high adhesion resistance to the support, minimum of 15 N/mm2, a break resistance of 35 N/mm., and traction resistance of 15 N/mm2.


Can I apply Tecnocoat P-2049 on another completed waterproofing that needs repair or substitution?

Yes, with our system you only to clean the surface well, in some cases you may need to strip or sand, always under the supervision of an authorized product technician.


Does it protect against corrosion?

Yes, in cases in which corrosion protection is necessary, Tecnocoat P-2049 protects perfectly against this pathology.


Is Tecnocoat P-2049 harmful?

No, in cases where it is necessary to apply in drinking water tanks, Tecnocoat P-2049 possesses a potability certificate (APPLUS nº223-09-8849), which guarantees its effectiveness without contaminating its surroundings.


What type of certifications does the Tecnocoat P-2049 waterproofing system possess?

The system Tecnocoat P-2049, possesses the certificate DITEXXXXX sent by the Institute Eduardo Torroja with a useful life of 25 years. 
Also it has obtained the homologation in ethanol migration (APPLUS nº 2232-11-5626) and of water potability (APPLUS nº223-09-8849).


What other uses or applications does Tecnocoat P-2049 have?

The versatibility of Tecnocoat P-2049, is quite broad. It can be applied in impermeable coverings in deposits, cisterns, interiors of bathrooms, aquariums both for exterior decoration and pavement.

Due to its hardness it can be applied in interior coverings for vehicles, trailers, interiors of dressing rooms...

Applications in swimming pools with all kinds of colors or forms.

Protection of high wear pavement, offering anti slip surfaces in areas such as parking ramps, or interiors of industrial warehouses.

In the field of the industry, protection against corrosion is a common and indicated application. Tecnocoat P-2049 offers a high resistance against a wide range of big chemical elements in solution or concentrates.

Occasionally, there are also military applications.