+371 20 444 343

info@tecnopol.lv

Oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs

Hidroizolācija un hidroizolācijas sistēmās

Siltumizolācijas un Grīdas segumu sistēmas

Galvenā PAR MUMS

PAR MUMS

about_us_img_4

SIA “WATERPROOFING BALTIC strādā augsti kvalificēta speciālistu komanda. Mēs izstrādāsim un piedāvāsim jūsu projektam profesionālus risinājumus, kā arī veiksim konsultācijas nepieciešamā hidroizolācijas un siltumizolācijas materiāla izvēlē.

Mūsu kompānija ir ražotāja oficiālā pārstāve Baltijā. Mēs specializējamies poliuretāna hidroizolācijas, siltumizolācijas un industriālo grīdu pārdošanā un eksportā, kā arī celtniecības darbu veikšanā hidroizolācijas un siltumizolācijas jomā dažādos privātos un rūpnieciskos objektos.

Mūsu produkti nodrošina absolūtu virsmas aizsardzību, ir viegli uzklājami un ātri žūst. Produkti ir plaši sertificēti, piemēram, ar tādiem sertifikātiem kā BBA, ETA, APPLUS un citiem. Produktu klāstā ir pieejami visi izolācijai nepieciešamie materiāli sākot ar materiāliem pamatnes sagatavošanai un beidzot ar pamata pārklājumiem, kuri nodrošinās pārklājamās virsmas drošību un ilgu kalpošanu.

Rūpnīcas Tecnopol produkcija tiek realizēta vairāk kā 60 pasaules valstīs.

Lai iegādātos mūsu produkciju vai saņemtu profesionālu konsultāciju vajadzīgā materiāla izvēlei, jūs varat ar mums sazināties jebkurā jums ērtā veidā.

 

Видео: