+371 20 444 343

info@tecnopol.lv

Oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs

Hidroizolācija un hidroizolācijas sistēmās

Siltumizolācijas un Grīdas segumu sistēmas

DESMOPOL sistēma

sistema poliuretano

1 Pamatne | 2 Grunts | 3 DESMOPOL membrāna | 4 TECNOTOP 

Kas ir DESMOPOL?

DESMOPOL produkcijas sortiments sākotnēji ir šķidrā stāvoklī. Pēc uzklāšanas, tas veido viendabīgu (bez šuvēm), elastīgu un pilnīgi ūdensnecaurlaidīgu membrānu, kuras īpašības padara to par ideāli piemērotu visa veida virsmām, kā jaunu būvju būvniecībā, tā arī renovējot lielus un mazus objektus.

DESMOPOL produkcijas sortiments ir izstrādāts visu veidu virsmu hidroizolācijai, gan būvējot jaunbūves, gan pārbūvējot vai renovējot esošās būves. Desmopol var pielietot gan uz horizontālām virsmām, gan uz vertikālām virsmām, un tā augstās izturības īpašības padara to par ideālu materiālu vietās ar regulāru gājēju kustību.

DESMOPOL ir pilnīgi ūdensnecaurlaidīga un viendabīga membrāna, bez savienojumiem vai pārklājumiem un 100% saķeri ar virsmu.

Ļoti ātra un vienkārša pielietošana, kas nodrošina lieliskus rezultātus. To var uzklāt gan manuāli, ar krāsojamā rullīša palīdzību, gumijas grīdas birsti vai augstspiediena mašīnām.

DESMOPOL- praktiska un izturīga sistēma, ideāla priekš intensīvi izmantojamām zonām, tādām kā dārzi, glabātuves, publiskās municipālās zonas, visa veida mitrās zonas u.t.t.

 

DESMOPOL sistēmas priekšrocības

 • Viegli izmantojams.
 • Ātri izžūst, pat ziemā.
 • Lieliska saķere ar visa veida virsmām.
 • Ķīmiski noturīgs.
 • Augsta pretestība ekstremālām temperatūrām (starp -40 ºC un + 80 ºC ).
 • Augsta pretestība pret berzi un slodzi.
 • Augsta elastība.
 • Membrāna ir pilnīgi ūdensnecaurlaidīga.
 • Pieļauj tvaiku difūziju.

 

Galvenie izmantošanas veidi

 • Jumtu hidroizolācija (horizontālo, vertikālo) un terašu (staigājamo un noslēgto).
 • Balkonu un kāpņu telpu hidroizolācija.
 • Mitro zonu hidroizolācija, zem flīzēm, kā vannās.
 • Baseinu, virtuvju hidroizolācija.
 • Apstādījumu hidroizolācija.
 • Ražošanas ēku jumtu hidroizolācija.
 • Kanālu hidroizolācija.
 • Ūdens rezervuāru hidroizolācija.
 • Strūklaku hidroizolācija.
 • Tiltu, tuneļu hidroizolācija.
 • Metāla virsmu hidroizolācija.
 • Poliuretāna putu siltumizolācijas aizsardzība.

 

 

Kā izmantot DESMOPOL?

1. Virsma

Lai izmantotu DESMOPOL virsmai jābūt līdzenai, bez plaisām un tukšumiem, lai nodrošinātu maksimālo saķeri viendabīgai poliuretāna sistēmai. Kā arī virsmai jābūt tīrai, sausai, bez tādiem netīrumiem, kā putekļi, eļļa, tauki, krāsa un citām virsmas apstrādes paliekām. Ja rodas šaubas, ieteicams to pārbaudīt.

2. Virsmas sagatavošana

BETONA PAMATNE

Pamatnei jābūt cietai, jo membrānai ir saķeres spiediens līdz 1.85 N/mm2 (MPa). Ja neesat pārliecināti par cietību, nepieciešams pamatni izpētīt un, ja ir iespējams, veikt pārbaudi, lai noteiktu cietibu.

Ja uz virsmas ir neliels cementa slānis vai nelīdzenumi, nepieciešams to mehāniski notīrīt (slīpēšana, izsišana, smilšu strūkla).

Ja ir plaisas vai nelieli tukšumi, tiem jābūt aizpildītiem un noblīvētiem ar attiecīgu špakteļmasu, kura izgatavota izmantojot mūsu produktu PRIMER EP-1020, kurš ir ļoti ciets un ātri žūstošs.

Noteiktām virsmām, tādām kā deformācijas šuvēm un savienojuma šuvēm pa perimetru, jābūt aizpildītām izmantojot špakteli MASTIC PU un/vai TECNOBAND 100 (jautāt tehniskajai nodaļai). Kad visi virsmas sagatavošanas darbi ir pabeigti, nepieciešams veikt virsmas uzkopšanu, aizvākt jebkādus atkritumus un birstošas paliekas.

METĀLA VIRSMAS

Virsmai jābūt attīrītai un attaukotai, izmantojot mūsu šķīdinātāju DESMOSOLVENT, lai nodrošinātu ātru iztvaikošanu un izžūšanu. Pārklāšanās vietās un jumta nobeiguma elementu vietās, rekomendējam izmantot TECNOBAND 100 un/vai MATIC PU, lai dzēstu mehāniskās slodzes, kuras rodas tāda veida jumtos (jautāt tehniskajai nodaļai).

Lūdzu sazinieties ar Tecnopol Sistemas tehnisko nodaļu, ja rodās jautājumi par cita veida pamatnēm (šķiedrbetons, koks, asfalts).

3. GRUNTĒŠANA

Jāizmanto vienu no mūsu gruntīm (skatīt tabulu a), lai palielinātu pielipšanu pie pamatnes un panākt pareizu virsmas apstrādi.

Gadījumā ar betona virsmām, izžūšanas procesam jābūt pabeigtam (vismaz 28 diennaktis pēc iestrādes). Kā arī jāpārbauda, lai mitruma līmenis uz apstrādājamās virsmas nepārsniegtu maksimāli pieļaujamo.


Virsmas

GRUNTS

PUc-1050

GRUNTS

PU-1050

GRUNTS

EPw-1070

Porainas virsmas (betons) X X  
Virsmas bez poram (metāls, keramika, flīzes, asfalts, koks...)     X

LAI PĀRBAUDĪTU GRUNTS IZŽŪŠANU, PIESKARIETIES TAI AR PIRKSTU GALIEM. GRUNTS ŽŪŠANAS LAIKS MAINĀS NO 1 LIDZ 6 STUNDĀM, ATKARĪBĀ NO IZMANTOJAMĀS GRUNTS VEIDA, APKĀRTĒJĀS VIDES TEMPERATŪRAS UN PAMATNES TEMPERATŪRAS.

GRUNTS ZAUDĒ SAVAS ĪPAŠĪBAS PĒC 24 STUNDĀM PĒC APSTRĀDES UN TĀPĒC MINIMĀLO GRUNTS KĀRTU JĀUZKLĀJ ATKĀRTOTI. ATKĀRTOTA APSTRĀDE NEPIECIEŠAMA, JA PĒC PIRMĀS APSTRĀDES BIJA LIETUS.

 

4. Desmopol Membrāna

DESMOPOL var uzklāt ar pulverizatora palīdzību, kuram jānodrošina minimālais spiediens 280 bar (4,000 psi), vai arī ar rokām, izmantojot otu, krāsošanas rullīti vai gumijas birsti. Abos gadījumos, uzklātajam slānim jābūt viendabīgam.

 • Žūšanas laiks: 3 ~ 5 stundas*
 • Piemērots gājēju kustībai: 12 ~ 48 stundas
 • Piemērots transporta kustībai: nepieciešams augšējais aizsargslānis
 • Pārkrasošanas laiks: 5 ~ 48 stundas** / 3 ~ 24 st. (ar DESMOPLUS)

* Zemas gaisa temperatūras gadījumā izmantojiet DESMOPLUS.

** Ja jūs gribat uzklāt otru slāni DESMOPOL un ir pagājis vairāk nekā 48 stundas (24st ar DESMOPLUS) pēc pirmā slāņa uzklāšanas, virsmai jābūt pieslīpētai, attīrītai un nogruntētai ar grunti EPW-1070.

5. Augšējais aizsargslānis (papildus)

Pēc DESMOPOL membrānas uzklāšanas, alifātisko poliuretāna lakas TECNOTOP aizsargslāni (skatīt tabulu b) jāuzklāj 48 stundu laikā (24 stundu laikā,ja izmanto DESMOPLUS),lai nodrošinātu vēlamās krāsas stabilitāti, kad nav nekādas citas papildus aizsardzibas. TECNOTOP lieliski piemērots virsmām ar intensīvu transportlīdzekļu kustību un nepieciešams pretslīdes kārtas ierīkošanai un baseinu, strūklaku, ūdens rezervuāru, akvāriju hidroizolācijai.

PIELIETOŠANA TECNOTOP 2C TECNOTOP 2CP
Jumtas, klāji, industriālas grīdas x  
Peldbaseini, dīķi, 
strūklakas, akvāriji
  x

 

 

Kādi sertifikāti ir materiālam DESMOPOL?

eota 25 years ETA Sertifikāts
EIROPAS TEHNISKAIS APSTIPRINĀJUMS 
“Eiropas Tehniskais apstiprinājums” nozīmē labvēlīgu tehnisko piemērotības novērtējumu paredzētajai izmantošanai. Pamatojaties uz to būvniecības darbu pamatprasību izpildi, kur šīs produkts jāpielieto. DESMOPOL materiālam piešķirts ETA sertifikāts.

 

+ F.A.Q.S

Kāda veida produkti ir Desmopol hidroizolācijas membrānu sistēmas?

Tās ir šķidras tīra poliuretāna membranas, kuras uzklājot neveido šuves, ir elastīgas un ir pilnīgi ūdensnecaurlaidīgas.


Kur var uzklāt Desmopol?

Var uzklāt uz jebkuras līdzenas virsmas bez iedobēm vai plaisām, galvenais lai virsma ir pareizi sagatavota uzklāšanai. Membrana veido bezšuvju segumu, kurš spēj pielāgoties jebkurai virsmas formai, pat ja tā ir izliekta vai kvadrātaina.


Kā man uzklāt Desmopol?

Desmopol var uzklāt ar otu, rullīti vai augstspiediena iekārtu.


Vai Desmopol var uzklāt uz esošiem jumta segumiem vai bruģa?

Jā var uzklāt, galvenais ir pareizi sagatavot pārklājamo virsmu, lai var pareizi uzklāt Desmopol.


Vai Desmopol ir šuves?

Desmopol sistēmas neveido šuves, jo tās tiek uzklātas tieši uz virsmas, perimetra parapetēm vai noteiktiem punktiem, piemēram, notekām, stūriem vai stiprinājuma vietām. Tā kā membrānām ir pilnīga saķere ar virsmu, viņas neveido gaisa kabatas. Tādās vietās kā parapets vai notekas iesakām izmantot ģeotekstila apvalku.


What colors is Desmopol available in? tourner

It appears in a colors variety such as gray, brick-red, white or transparent. Although if it is preferred it is possible to apply aliphatic varnish specific with a wide scale of colors RAL on the surface.


How long does it take Desmopol to dry? tourner

Desmopol has a process of stability and drying of 8 hours approximately after application. Although this time can change perceptibly according to the grade of exterior environmental temperature (pg. 9 of the Desmopol catalog).


What to do in case of a leak? tourner

Desmopol failure is scarce, although in case of escape of moisture due to a mistake in the application of the waterproofing, or a break after application, since it is a completely adherent membrane to the support, the origin of the water, coincides with the area of the break, the location of this point is direct and therefore, it diminishes or limits to the minimum the repair work necessary.


When can I apply Desmopol? tourner

From support temperatures of 5ºC up to 35ºC the previous priming Tecnocoat Primer-PU can be applied. The relative humidity has to be less than 85%.


What other elements can I waterproof or protect? tourner

With Desmopol you can waterproof walls of concrete, deposits, cisterns or swimming pools with finished painting to be chosen.


What resistance does it have? tourner

It is a product with a traction resistance of 55 N/mm2.


Can I apply Desmopol on existing pavement? tourner

Yes, it is very advisable in rehabilitations of patios or roofs, passable or impassable, where the difficulty of work or the excess weight of the existing structure are two factors to be kept in mind.


What certifications does Desmopol have? tourner

Desmopol has the DITE 10/0121 certificate from theInstitute Eduardo Torroja with a useful life of 25 years.