TECNOCOAT piedāvā īpašus pārklājumus bruņu apšuvumam, kura biezums ir aptuveni 5mm, ar lieliskām aizsargīpašībām pret sprādzieniem un ārējiem uzbrukumiem, pateicoties to augstajai enerģijas absorbcijas spējai un izturībai pret fragmentu ietekmi.

To stiepes izturība un izplešanās jauda nodrošina lielisku konsistenci uz sienām un jumtiem, uz kuriem tie tiek uzklāti. To ātrā uzklāšana un vienkāršais remonts ļauj tos izmantot kaujas zonās priekš pagaidu militārajām ēkām, vēstniecības ēkām, policijas iecirkņiem, militārajām kazarmām un citās vietās, kurās nepieciešami īpaši drošības pasākumi lai aizsargātu cilvēkus no ātri lidojošiem fragmentiem sprādziena gadījumā.

 


SIENA BEZ TECNOCOAT

Ārējais sprādiens sabojās sienu, un sienas daļas tiks mestas uz iekšpusi radot potenciālus bojājumus un ievainojumus tiem kuri atrodās iekšpusē.

blindaje poliurea

 


SIENA AR TECNOCOAT

Tas pats ārējais sprādziens atkal sabojā sienu: šoreiz poliuretāna membrāna(vismaz 5mm) nodrošinās materiāla saķeri ar sienas striktūru, tādejādi ierobežojot fragmentu iekļūšanu iekštelpā.

Blindaje de muros con poliurea